Skontaktuj się z nami
Tracy Xu

Numer telefonu : 86-021-67618991

WhatsApp : +8618117497668

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

 

Specjalizujemy się w przepływomierzach ultradźwiękowych od ponad 20 lat!

  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki Lanry Ilość pracowników 50~100
Coroczne wyprzedaże 3000000-8000000 Rok założenia 2003
pc Export 60% - 70%
Wprowadzenie

Lanry Instruments, jest profesjonalnym producentem przyrządów do pomiaru przepływu, zapewnia jeden pakiet usług w zakresie badań i rozwoju, produkcji, znakowania i obsługi posprzedażnej.Lanry, zaangażowany w produkcję przepływomierzy od ponad 20 lat, został wyposażony w zaawansowane możliwości projektowe i zgromadził bogate doświadczenie w zakresie złożonych aplikacji, co stanowi solidny fundament dla zaangażowania w promocję i innowację rozwiązania systemowego wysokiej klasy.Korporacja poświęciła się produkcji przyrządów do pomiaru przepływu o doskonałej wydajności, wysokiej stabilności i niezawodności.Obecnie Lanry Instruments rozwinęło się w dwie gałęzie: Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. i Lanry Instruments (Dalian) Co., Ltd, które są odpowiedzialne za różne obszary i zastosowania.

 

Zgodnie z zasadami biznesowymi „wysokiej jakości i wysokiej wydajności” instrumenty Lanry mają jakość życia.Trzymając się zasad rozwoju „uczciwość, innowacja, wygrana-wygrana”, prowadzimy szczery biznes i skupiamy się na innowacjach technologicznych.Dlatego uważa się, że dzięki najwyższej jakości produktom, pierwszorzędnemu zarządzaniu biznesem i pierwszorzędnej obsłudze klienta korporacja powinna lojalnie współpracować, rozwijać się, a następnie tworzyć błyskotliwość razem z klientami krajowymi i zagranicznymi!

 

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

Historia
Zaangażowany w produkcję instrumentów przepływowych od ponad 20 lat, Lanry został wyposażony w zaawansowane możliwości projektowe i zgromadził bogate doświadczenie w dziedzinie zastosowań, co stanowi solidną podstawę dla zaangażowania w promocję i innowację rozwiązań systemowych high-tech. Korporacja poświęciła się produkcji przyrządów do pomiaru przepływu o doskonałej wydajności, wysokiej stabilności i niezawodności.

Usługa
Przestrzegając zasad biznesowych „wysokiej jakości i wysokiej wydajności”, instrumenty Lanry traktują jakość jako swoje życie. Trzymając się zasad rozwoju „integralności, innowacyjności i korzyści”, prowadzimy szczery biznes i skupiamy się na innowacjach technologicznych. Dlatego uważa się, że dzięki najwyższej jakości produktów, najwyższej klasy zarządzaniu biznesem i pierwszorzędnej obsłudze klienta, korporacja ma współpracować szczerze, rozwijać się wzajemnie, a następnie tworzyć błyskotliwość razem z klientami krajowymi i zagranicznymi!

Nasz zespół

Obecnie Lanry Instruments przekształcił się w dwa oddziały: Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd. i Lanry instruments (Dalian) Co., Ltd, które są odpowiedzialne za różne obszary i zastosowania.

Lanry Instruments jest kierowany przez dyrektora generalnego, posiada sześć działów funkcjonalnych odpowiednio dla działu marketingu, działu produktów, działu kontroli jakości, działu badań i rozwoju, działu finansowego i tak dalej. Dział Marketingu składa się głównie z trzech części rynku krajowego, rynku międzynarodowego i serwisu technicznego. Dział produktów posiada cztery warsztaty, warsztat spawalniczy, warsztat obróbki, warsztat montażowy, warsztat kalibracyjny.